آدرس و شماره تماس تالار پذیرایی و عروسی مهتاب

خاطره ای به یاد ماندنی برای شما

برگزاری مراسمان عروسی در تالار مهتاب

تالار پذیرایی مهتاب بهترین انتخاب برای شما که دوست دارید بهترین مراسم را داشته باشید

برای برگزاری مراسم عقد

استفاده از مواد غذایی درجه یک
محیط دلنشین و آرام
کادر مجرب و آبدیده
قیمت مناسب و به صرفه

برگزاری مراسم عروسی

مراسم عروسی یکی از خاطره انگیز ترین خاطرات زندگیست. اما از آن شیرین تر مرور خاطرات عروسی و سالگردهای آن است. با برگزاری سالگرد عروسی خود در تالار پذیرایی مهتاب عزیزترین روز زندگی تان را خاطره انگیزتر کنید.

پاگشا

مهمانی پاگشا یکی از قدیمی ترین رسوم ما ایرانی هاست. با برگزاری این رسم سنتی در تالار پذیرایی مهتاب، شبی خاطره انگیز و به یادماندنی برای مهمان هایتان به وجود بیاورید.

تالار پذیرایی مهتاب با تخصص ویژه در برگزاری مهمانی های پاگشا آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

ولیمه

ولیمه فرزند تازه به دنیا آمده یکی از شیرین ترین ولیمه هایی هست که پدر و مادر، به عشق فرزند تازه به دنیا آمده شان می دهند. اگر قصد دارید برای تولد نوزاد نازنینتون مراسم ولیمه برگزار کنید تالار پذیرایی مهتاب در خدمت شماست.

ولیمه دادن یکی از رسوم قدیمی مسلمانان است. حضرت محمد (ص) مهمانی ولیمه برای مراسم ازدواج، تولد فرزند، ختنه، خرید منزل، مراجعت از مکه مکرمه رو توصیه فرمودند. به همین دلیل بسیاری از مومنین بعد از تشریف فرمایی از مکه مکرمه، برای برگزاری مهمانی های ولیمه، تالار های پذیرایی رو انتخاب می کنند.

جشن تکلیف

جشن تکلیف شیرین ترین جشن فرزندانمون برای پا گذاشتن از دنیای کودکی به دنیای بزرگسالی محسوب می شه. خاطره این روز عزیز تا سال ها در ذهن بچه های عزیزمون می مونه.

می تونید با تالار پذیرایی مهتاب به مهمانی خدا رفتن فرزندانتون رو به یادموندنی و خاطره انگیز کنید. تالار پذیرایی مهتاب با سابقه برگزاری جشن های تکلیف در خدمت شما عزیزان است.

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس
  • شماره تلفن : 02177751714 کپی
  • شهر : تهران
  • آدرس : خیابان 30 متری نیرو هوایی - نرسیده به خیابان پیروزی - جنب کوچه سادات اصفهانی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *