سفر به اتریش – تور مسافرتی اتریش

بلیط رفت و برگشت هواپیما.
ترانسفرهای فرودگاهی و زمینی.
اقامت در هتل ۴ ستاره با صبحانه.
ویزای شینگن.
بیمه مسافرتی.
گشت شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور.
تور اتریش در تاریخ ۲ الی ۱۳ فروردین برگزار می شود.

برنامه سفر

روز اول:
سفر ما از فرودگاه امام خمینی آغاز می شود. پس از گرد آمدن همه مسافران و بازنگری مدارک، جهت انجام امور پرواز به سمت سالن ترانزیت حرکت می کنیم. از فرودگاه امام خمینی به سمت بوداپست حرکت می کنیم تا پس از کنترل گذرنامه و ویزا و دریافت بار به همراه سایر مسافران و راهنما به هتل محل اقامتمان منتقل شویم. در هتل، پس از دریافت کلید اتاق و استراحتی کوتاه، در لابی گرد هم جمع میشویم تا به پیشنهاد راهنما از ساعات باقیمانده اولین روز اقامتمان در این شهر زیبای اروپای شرقی نهایت لذت را ببریم.

روز دوم:
روز دوم اقامتمان را با گشتی نیم روزه در شهر وین آغاز می‌کنیم. امروز با همراهی راهنمای محلی جهت بازدید از جاذبه‌هایی مانند قصر بلودر، ساختمان اپرا، میدان و کلیسای سن استفان و پارلمان وین از هتل خارج می شویم. برنامه‌ی گشت چند ساعت بعد به پایان می رسد و پس از آن می‌توانیم انتخاب نماییم که به هتل باز گردیم یا اینکه وقت بیشتری را در این شهر زیبا بگذرانیم.

روز سوم:
امروز صبح جهت بازدید از قصر شونبرون از هتل خارج می‌شویم. قصر شونبرون به همراه باغ زیبایش یکی از کهن‌ترین و دیدنی‌ترین مکان های گردشگری شهر وین است و ما نیز در این بازدید چند ساعته با تاریخچه‌ی این قصر و بخشی از تاریخ سلطنتی اتریش آشنا می‌شویم. در پایان گشت نیز به روال روزهای گذشته این انتخاب را پیش رو داریم که به هتل باز گردیم یا اینکه به گشت و گذار در خیابان‌ های این شهر زیبا بپردازیم.

روز چهارم:
در زمان آزاد امروز می‌توانیم برای خرید سوغات اتریش سری به مراکز خرید این شهر بزنیم و یا در خیابان‌ های زیبا و غرق نور آن به گشت و پیاده روی بپردازیم.

روز پنجم:
سرانجام هنگام بازگشت به خانه فرا رسیده است! پس از عبور از بخش کنترل گذرنامه و دریافت بار، گذرنامه‌های خود را جهت ارائه به سفارت مجارستان به راهنما تحویل می‌ دهیم و با همسفران خود خداحافظی می‌ کنیم، هر چند می‌دانیم که این خداحافظی چندان طولانی نخواهد بود زیرا همراه با سایر اعضای تور، برای سفر بعدی با قصران گشت برنامه‌ ریزی کرده‌ایم.

۴ شب و ۵ روز

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس
  • شماره تلفن : 02188697080 کپی
  • شهر : تهران
  • آدرس : شهرک غرب - تقاطع بلوار پاکنژاد و دریا - جنب بانک سینا - ساختمان کسری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *