معرفی, آدرس و شماره تماس کلینیک دندانپزشکی عماد در الهیه تهران

کلیه مراحل درمانی، پس از مشورت با تیم زبده‌ای از دندانپزشکان متخصص و با توجه به جزئیات مهمی که بر روی نتیجه درمان مؤثر است، انجام می‌شود. طراحی داخلی کلینیک دندانپزشکی عماد از دیگر ویژگی‌های این کلینیک محسوب می‌گردد و محیطی کاملاً آرامش‌بخش و به دور از استرس را برای مراجعین محترم فراهم کرده است.

نگاه ویژه کلینیک عماد به مقوله پیشگیری و دندانپزشکی اطفال سبب شده است بخشی مجزا بدین منظور اختصاص یابد. در این بخش که فضای بسیار جذاب و کودک پسند دارد نیز از جدیدترین تکنولوژی‌ها استفاده شده است تا انجام خدمات دندانپزشکی بدون درد را برای کودک های عزیز فراهم آورد.

بکارگیری دستگاه‌های پیشرفته نظیر CAD / CAM، تصویربرداری دیجیتال، انواع لیزرهای دندانپزشکی، تزریق بدون درد و میکروسکوپ جراحی، دستیابی به بهترین نتایج درمانی را در حداقل زمان، ممکن می‌سازد.

کاربردهای مختلف لیزر درمانی

1- بلیچینگ و سفید کردن دندان

بلیچینگ به اصلاح و بهبود رنگ دندان کمک می‌کند. آخرین پیشرفت‌ها در این زمینه، به کاربرد سریع و ساده مواد سفید کننده منجر شده است. به این ترتیب می‌توان از ترکیب پراکسید هیدروژن غلیظ به همراه ماده تغلیظ کننده، حفاظت کننده، کاتالیزور و مواد رنگی استفاده کرد. سپس منبع انرژی برای فعال کردن این مواد از طریق لامپ درمانی هالوژن آبی، LED، لیزر دی اکسید کربن در ناحیه مادون قرمز، لیزر دیود یا لیزر اربیوم یاگ تأمین می‌شود.

2- برش دادن بافت سخت

توانایی ایجاد حفره بدون نیاز به بی‌حسی به کمک لیزر Er:YAG و Er,Cr:YSGG بسیار قابل توجه است. قدرت نفوذ پایین لیزرهای اربیوم در مقایسه با لیزرهایی با قدرت نفوذ بالا، خطر آسیب گرمایی به مغز دندان یا پالپ را کاهش می‌دهد.

3- کمک به تشخیص پوسیدگی دندان

لیزر فلورسانس یک ابزار قدرتمند در تشخیص به موقع پوسیدگی مینای دندان است. اخیراً از لیزرهای دیود با طول موج ۶۵۵ نانومتر نیز برای تشخیص پوسیدگی دندان استفاده می‌شود.

4- لیزر برای هموار کردن سطح ریشه

لیزر اربیوم یاگ توانایی خود را در دبریدمان ریشه نشان داده است. اطلاعات بالینی بیانگر این واقعیت هستند که لیزر اربیوم یاگ در مقایسه با جرم‌گیری و هموار کردن ریشه به روش مکانیکی، نتایج بالینی بهتری

5- کاهش میزان باکتری‌ها

لیزرها توانایی خود را در کاهش میکروارگانیسم‌ها در حفره لثه، ثابت کرده‌اند. به نظر می‌رسد دبریدمان مکانیکی ریشه، یک امر مهم در بهبود نتایج بالینی است. منظور از دبریدمان، برداشتن پلاک و جرم رسوب شده در دهان و بین دندان و لثه است. امروزه لیزرها این وظیفه را بسیار بهتر از روش‌های مکانیکی انجام می‌دهند.

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس
  • شماره تلفن : 02126309207 کپی
  • شهر : تهران
  • آدرس : اتوبان مدرس شمال - الهیه - خیابان گلنار - ساختمان ارسلان - پلاک 47 - طبقه چهارم - واحد 7

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *