آدرس, شماره تماس و رزرو نوبت مطب دکتر اشکان مصطفی نژاد

دکتر مصطفی نژاد با بیش از دوازده سال تجربه کار کلینیکی همراه با تحقیق و پژوهش مبدع و اولین ایجاد کننده سیستم ارائه خدمات دندانپزشکی بدون استرس (stressless dental care) میباشند که هدف آن ارائه خدمات دندانپزشکی با کمترین درد و ناراحتی و با بهترین کیفیت می باشد.

دندانپزشک دکتر اشکان مصطفی نژاد دارنده دکترای دندانپزشکی از دانشگاه تهران و مسترشیپ ایمپلنت و جراحی فک و صورت از انجمن بین المللی ایمپلنتولوژیست ها ICOI می باشند.

اگر نیاز به خدمات دندان پزشکی با کیفیت بالا دارید، اگر از درمان های دندانپزشکی در هراسید، اگر تجربه بدی از درمان های گذشته دارید، اگر مشکل خاصی (مانند تنگی نفس، خستگی دهان و…) در پذیرش درمان های دندانپزشکی دارید… به شما پیشنهاد میکنیم حتما با متخصصان و همکاران ما مشورت کنید، امید داریم با ارائه مشاوره علمی و انجام خدمات با کیفیت بالا شما نیز به خانواده بزرگ همراهان ما بپیوندید.

تیم درمانی دکتر دندانپزشک مصطفی نژاد و همکاران در تلاش است با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و بکارگیری مدرن ترین متدهای روز دندانپزشکی در هر یک از درمان های کاشت ایمپلنت دندان، لمینیت، ونیر، بلیچینگ (سفیدکردن دندان ها)، جراحی های لثه ای و درمان ریشه بهترین نتیجه را برای شما مراجعین محترم فراهم آورده است و میزان بالای رضایتمندی مراجعین عزیز ما گواه موفقیت ما در رسیدن به اهداف مان می باشد.

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس
  • شماره تلفن : 02122815661 کپی
  • شهر : تهران
  • آدرس : نیاوران - بین منظریه 1 و شهرکتاب - پلاک 131 - طبقه 2 - واحد 5

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *