معرفی, آدرس و شماره تماس دکتر طاهره معصوم

دکتر طاهره معصوم – متخصص دندانپزشکی اطفال کودکان و نوجوانان دارای برد تخصصی فلوشیپ دندانپزشکی بیمارستانی و آرامبخشی درمان کودکان غیر همکار تحت بیهوشی – ارتودنسی پیشگیری دارای 17 سال تجربه تخصصی دندانپزشکی کودکان می باشند.

دندانپزشکی کودکان شاخه‌ای از دندانپزشکی است که با بچه‌ها از کودکی تا زمانی که دندان شیری در دهان دارند سروکار دارد. آنها در راستای سلامت دندان‌های شیری فعالیت می‌کنند تا زمانی که این دندان‌ها بیفتند. علت اهمیت دندان‌های شیری به این خاطر است که به بچه‌ها اجازهٔ جویدن درست را می‌دهند و این به خودی خود موجب سلامت تغذیه‌ای کودک می‌شود؛ همچنین این دندان‌ها به یادگیری تکلم در کودک و حفظ فضای مورد نیاز برای رشد دندان‌های دائمی کمک می‌کند.

ارتودنسی کودکان

درمان‌های ارتودنسی سال‌ها پیش به کودکان و نوجوانان محدود می شد، اما دندان‌ها در هر سنی قابلیت حرکت دارند و شیوه حرکت آنها در تمام سن‌ها مشابه است. درمان این افراد محدودیت‌هایی نیز دارد که فقط توسط متخصص تشخیص داده می‌شود. بهترین زمان ارتودنسی وقتی است که همه دندان‌های شیری بیفتند و بیشتر دندان‌های دائمی درآمده باشند. زمان درمان بر اساس نوع مشکل و شدت آن فرق دارد.

فلورایدتراپی

فلوراید باعث افزایش مقاومت دندانها در برابر حمله میکروبها و اسیدهای پوسیدگی زا می شود . فلوراید باعث افزایش دوباره معدنی شدن مینای دندان و در نتیجه افزایش استحکام دندان می شود. فلوراید دارای خواص ضد میکروبی علیه میکروبهای پوسیدگی زا می باشد.

روکش دندان شیری

روکش دندان های شیری مخصوص است و به آن اس اس کراون ( s.s.crown) می گویند. از روکش های فلزی که از پیش ساخته شده است برای درمان دندان های شیری که بسیار تخریب شده است مورد استفاده قرار می گیرد.

فیشورسیلانت

فیشور سیلانت راهی است برای کم عمق کردن شیارهای عمیق دندان های آسیای کودکان .در این روش دندانپزشک بدون تراش ماده ترمیمی وهمرنگ دندان را مانند چسب روی دندان می گذارد مواد فیشور سیلانت روی دندان های عقبی کودک شیار های عمیق را کم عمق می کند تا با مسواک زدن همه سطوح دندان به راحتی تمیز شوند .

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس
  • شماره تلفن : 02122785762 کپی
  • شهر : تهران
  • آدرس : چهارراه پاسداران - خیابان شهید کلاهدوز (دولت ) - بین اختیاریه و دیباجی - ساختمان 450 شرقی - مجتمع صدرا - طبقه 5 غربی - واحد 39

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *