رزرو نوبت دکتر هیوا امجدی

دکتر هیوا امجدی متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات متولد شهر سنندج هستم که تحصیلات ابتدایی وراهنمایی و متوسطه خود را در شهر سنندج گذرانده ام.

دارای رتبه های برتر استانی و کشوری در دوران متوسطه در دبیرستان فرزانگان و المپیاد شیمی هستم ، در کنکور سراسری با رتبه 200 کشوری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدم و دوره دکترای عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پایان رساندم.

طرح پزشکی عمومی خود را در مرکز تحقیقات گوارش و کبد بیمارستان شریعتی تهران در محضر دکتر ملک زاده گذراندم و در پروژه های تحقیقاتی زیادی در آن مرکز همکاری داشتم ، بعد از اتمام طرح در رشته تخصصی بیماریهای مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدم و در سال 1391 در رشته بیماری های مغز و اعصاب فارغ التحصیل شدم.

سابقه کار در بیمارستان های امدادی ابهر در استان زنجان ، بیمارستان شهید لواسانی تهران وابسته به سازمان تامین اجتماعی ، بیمارستان پارسیان تهران ، بیمارستان پاستور نو تهران ، بیمارستان دادگستری تهران وابسته به قوه قضائیه را دارم ، هم اکنون نیز در بیمارستان دادگستری وابسته به قوه قضائیه واقع در میدان فردوسی به عنوان متخضص مغز و اعصاب مشغول بکار هستم و در کلینیک مغز و اعصاب ایرانیان در خیابان مطهری و کلینیک مغز و اعصاب در سعادت آباد در شهر تهران فعالیت دارم.

قابل ذکر است که روزهای چهارشنبه در درمانگاه خیریه دارلشفا حضرت المهدی شهرستان قرچک جهت خدمت رسانی به بیماران حومه تهران حضور دارم.

RTMS

rTMS یک روش تحریک مغناطیسی مغز بصورت کاملا بدون درد و بدون ضرر است که در درمان بیماران مبتلا به افسردگی ، اضطراب ، اختلالات خلقی، وسواس فکری و عملی ، توهمات بینایی و شنوایی، اختلال حافظه و آلزایمر ، پارکینسون ، سکته مغزی ، اختلال راه رفتن و عدم تعادل بکار می رود ، این روش بخصوص براى بیمارانی که به درمان دارویی بخوبی پاسخ نداده اند یا از خوردن دارو بصورت طولانی مدت خسته شده اند کاربرد دارد.

نوار مغز

یک روش برای ثبت امواج مغزی است که در حالت بیداری یا خواب بصورت کوتاه مدت انجام می شود و در تشخیص تشنج و صرع ، اختلال هوشیاری ، اختلال حافظه ، سردرد ، سنکوپ وبیماری های مغز و اعصاب بکار می رود. برای دیسک کمر و گردن هم کاربرد دارد.

نوار عصب و عضله

برای بررسی نحوه فعالیت عصب و عضله با هم بکار می رود کم برای درد در قسمت های مختلف بدن ، احساس گزگز و مور مور در بدن ، بی حسی و ضعف در اندامها و بیماری های عصبی و عضلانی کاربرد دارد.

شماره تماس و رزرو نوبت

کلینیک سعادت آباد: 09057100172

کلینیک ایرانیان خیابان مطهری: 02188313488

بیمارستان دادگستری: 0212670783

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *