معرفی, آدرس و شماره تماس کلینیک دندانپزشکی مبین – رزرو نوبت کلینیک دندانپزشکی مبین

ساعات و روزهای کاری

شنبه – 8:30 صبح الی 9:30 شب

یک شنبه – 8:30 صبح الی 9:30 شب

دو شنبه – 8:30 صبح الی 9:30 شب

سه شنبه – 8:30 صبح الی 9:30 شب

چهار شنبه – 8:30 صبح الی 9:30 شب

پنج شنبه – 8:30 صبح الی 9:30 شب

جمعه – تعطیل

خدمات:

کامپوزیت

کامپوزیت دندان نوعی روش ترمیمی است که در ترمیم شبیه و همرنگ دندان های طبیعی بکار می رود. در دنیای امروز توجه افراد به زیبایی ظاهر، موجب گسترش روش های ترمیم بدشکلی و نامنظمی دندان ها شده است. کامپوزیت دندان نیز یکی از این روش های ترمیمی است که طرفداران زیادی داشته و برای اصلاح طرح لبخند افراد از آن استفاده می شود.

اصلاح طرح لبخند

روش های اصلاح طرح لبخند را می توان به صورت کلی به ۷ دسته تقسیم کرد.

سفید کردن دندان

کامپوزیت و باندینگ دندانی

اصلاح خط لثه

ونیرهای پرسلاین

ارتودنسی

ایمپلنت دندان

روکش دندان

کاشت ایمپلنت

ایمپلنت دندان یا کاشت دندان در واقع همان پایه های فلزی یا فرم هایی می باشد که طی یک عمل جراحی در استخوان فک و در زیر لثه گذاشته می شود. با انجام ایمپلنت می توان دندان ها را روی این پایه ها قرار داد. این نوع ایمپلنت ها از جنس تیتانیوم است و با بافت های بدن سازگاری کامل دارد. ایمپلنت ها به گونه ای قرار داده می شوند که انواع پروتز دندان ( ثابت یا متحرک ) روی آن ها قرار گیرد. خوشبختانه امروزه با فراگیر شدن ایمپلنت دندان افراد دیگر دقدقه‌ای برای از دست دادن دندان های خود ندارند و دیگر به سراغ دندان های مصنوعی که مشکلات متعددی را برای استفاده کنندگان به وجود می آورد، نمی روند. قرار دادن ایمپلنت در دهان هیچ مشکلی را برای استفاده کننده به وجود نمی آورد و فرد به می تواند تا آخر عمر بدون هیچ گونه مشکلی از آنها استفاده کند.

انواع پروتزهای ثابت و متحرک

پروتز دندان یعنی جایگزین کردن مشابه مصنوعی دندان یا جزئی از دندان به جای آن است. پروتز دندان در حالت کلی، به دو نوع پروتز ثابت و متحرک تقسیم می شوند که در ادامه به معرفی هر یک از آنها و معرفی انولع مختلف هر یک از پروتز ها می پردازیم.

دندانپزشکی ترمیمی

زمانی که دندان شما پوسیده می شود، دندانپزشک برای درمان آن بخش های پوسیده و عفونی شده را تخلیه می کند و سپس دندان پوسیده شده را با مواد مخصوص پر می کند. برای پر کردن دندان های پوسیده می توان از انواع مواد ترمیمی استفاده نمود. دو ماده ترمیمی بسیار متداول که برای پر کردن دندان مورد استفاده قرار می گیرد، کامپوزیت سفید رنگ و آمالگام نقره ای رنگ می باشد. به لطف انواع روش های ترمیم دندان، گزینه های متعددی برای بهبود دندان های پوسیده، خراب و شکسته وجود دارد. به لطف روش درمانی ترمیم کردن دندان، شما می توانید لبخند بسیار زیبایی داشته باشید.

جراحی دندانپزشکی

پزشک دندانپزشک ممکن است به دلایلی همچون فک جوش بودن، نهفته بودن و یا از بین رفتن کامل دندان و باقی ماندن ریشه آن در استخوان فک و امکان پذیر نبودن راه های درمان دیگری همچون درمان ریشه دندان مجبور به جراحی دندان می شود.

ارتودنسی

ارتودنسی دندان یک روش برای از بین بردن کجی دندان ، نامرتب بودن و از بین بردن فاصله میان دندان ها می باشد. ارتودنسی کردن دندان ها به ۶ صورت ثابت، متحرک، دیمون، نامرئی، لینگوال، فانکشنال انجام می گیرد. اگر دندان ها در حالت مناسب قرار نگرفته باشند ( اصطلاحا مال اکلوژن ) و یا این که دندان ها وضعیت کجی داشته باشند ممکن است هنگام جویدن و یا گاز گرفتن شما را با مشکل مواجه کند. در این زمان باید دندان های خود را مرتب و یا همان ارتودنسی کنید.

عصب کشی و درمان ریشه دندان

درمان ریشه دندان که اشتباها عصب کشی دندان هم از آن یاد می شود، عبارت است از خارج کردن ریشه یک دندان، تمیز نمودن و شکل دادن به فضای کانال تراپی (RCT) و در انتها پر نمودن آن برای جلوگیری از نفوذ باکتری ها به این ناحیه و بازگشت باکتری ها به سیستم اعصاب دندان می باشد. هدف از انجام درمان ریشه دندان اجازه به باقی ماندن دندان در دهان بدون وجود اعصاب زنده در آن می باشد و با انجام این کار می توان از دندان درد احتمالی در هنگام جویدن غذا و در بحث زیبایی باقی ماندن دندان در دهان و داشتن لبخند زیبا استفاده کرد.

خدمات دندانپزشکی اطفال

با توجه به حساسیتی که دندان های کودکان و اطفال دارند، درمان دندان های شیری کودکان بسیار حائز اهمیت می باشد. در کلینیک دندانپزشکی مبین این درمان در روزهای دوشنبه هر هفته توسط متخصص و عضو هیئت علمی دانشگاه انجام می‌شود. اگر به کودکان خود اهمیت می دهید و دوست دارید که خدمات دندانپزشکی کودک خود به بهترین صورت ممکن انجام شود با ما تماس بگیرید. کلینیک دندان پزشکی مبین ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی کودکان در تهرانسر می باشد. جهت کمک به تصمیم آگاهانه شما عزیزان ویزیت و مشاوره رایگان می باشد.

214

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس
  • شماره تلفن : 02144500057 کپی
  • شهر : تهران
  • آدرس : تهرانسر - پایین تر از میدان کمال الملک - بین دهم و دوازدهم - پلاک 163 - طبقه اول

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *