کلینیک طب سوزنی در لویزان – کلینیک طب سوزنی در فرمانیه

کلینیک مهدی خان سفید آماده ارائه جدیدترین خدمات طب سوزنی در بالاترین سطح کیفیت به شما هموطنان گرامی می باشد.

آقای مهدی خان سفید طب سوزنی را در سال 1389 نزد استاد چی شی یانگ که یکی از بزرگان طب سوزنی می باشد ، فرا گرفته اند و در کنار این استاد فرهیخته به یافته های علمی زیادی دست پیدا کرده اند . آقای خان سفید با گذراندن دوره های فشرده طب سوزنی در نمایندگی تایلند موفق به اخذ مدرک بین المللی طب سوزنی بدن و طب سوزنی گوش نائل شده و در سال 1395 به خاطر موفقیت های پی در پی در طب سوزنی موفق به اخذ مدرک بین المللی طب سوزنی از SIS آمریکا شدند.

در این سال ها با مدد گرفتن از قدرت باری تعالی توانستند بیماران زیادی را که سالیان سال از درد هایی چون درد ستون فقرات ، دیسک کمر ، عفونت های مزمن ادراری و ضایعه های نخاعی رنج می بردند را درمان کرده و حتی کسانی را که پزشکان طب غربی از آنها قطع امید کرده بودند و در مراحل قطع نخاع و قطع پا قرار داشتند را به زندگی باز گردانده و به نتایج چشم گیری دست پیدا کند و اینها تماما لطف خداوند بوده چرا که شفا تنها در ید قدرت اوست و لاغیر.

اطلاعات تماس

نشانی مطب 1 جهت موارد زیبایی (امبدینگ و لیفت کل صورت و …): چهارراه فرمانیه – ساختمان 241

تلفن: 02126148957

نشانی مطب 2 جهت درمان بیماری ها (دیابت، دردهای زانو ، ستون فقرات و …): لویزان – خیابان فرشادی – خیابان طالقانی – خیابان مبارکی – کوچه احدی – کلینیک ولیعصر (عج)

تلفن: 02126123978

مشخصات آگهی

دریافت اطلاعات تماس

    پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *